Alman Öğretmenler > Alexandra

Alexandra
Alexandra
Kategori
: Alman Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: İstanbul / Kadıköy
Verdiği Dersler
: Almanca Özel Ders
Almanca Özel Ders

Alexandra

Merhaba , ben Alman öğretmen Alexsandra.

Sertifikalı, uzman, eğitimli, profesyonel native speaker bir  bayan Alman öğretmenim. 6 yıldan uzun zamandır Almanca öğretiyorum. Genel Almanca, iş Almancası, konuşma geliştirme, Abitur, TestDaf sınavları için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ders vermekteyim.  Daha önce Almanya’daki yabancıları hazırlıyorken  son yıllarda ise Türkiye’de Almanca özel ders vermekteyim. Hem  okullarda  çalıştım hem özel ders yaptım. Kendi dilimin inceliklerine hakim, eğitimli biriyim, Almanca derslerin yanısıra tercüme-editing  yapmaktayım.

Türkiye ve Almanya arasında birçok kültürel ve iş bağlantısı nedeniyle birçok Türk kendileri, işleri ya da çocukları için Almanca dersi gereksinimi duymaktadır.Almanca AvrupaHer yaş grubundan genç yetişkin- yetişkin ve işletmelerle çalışmakta  6 yıllık Almanca öğretmenliği deneyimim bulunmaktadır.

Öğretim tekniklerine hakim, dilin kurallarını iyi bilen, profesyonel bakış açısı ve amatör bir ruhla yaklaşan biriyim. Disiplinli, bulunduğumuz nokta ile geleceğimiz noktadaki her adımı sistematik olarak  planlayarak çalışırım, ara dönemlerde geldiğimiz noktayı test ederim. İletişimim güçlüdür, disiplinli-planlı çalışmakla birlikte hiçbir zaman stres yaptıran yaklaşımda bulunmam. Hedefe dönük çalışırım. Şimdiye kadar çalıştığım her öğrenciyle somut başarılar yakaladık ve her ihtiyaçları olduğunda kendilerine destek veririm. Zamanımız ve emeğimiz en kıymetli şey ve bunu en efektif kullanmak amacımız.

Genel Almanca derslerinin yanısıra İş Almancası, Abitur, TestDaf ve Aile birleşimi sınavlarına hazırlıyorum. Önemli başarılarımız oldu. Ayrıca Almanya’da ya da Almanca konuşulan ülkelerde okumak, çalışmak isten veya Türkiye’deki Alman şirketlerde çalışan veya çalışmak isteyenler yönetici ve çalışanlarla mecvut Almancalarını geliştirmek veya sıfırdan başlayıp ileri seviyeye kadar desrler yapmaktayım. Profesyonel Almanca kullanımı, telaffuz, iş Almancası dahil olmak üzere. Bilindiği gibi Almanca Avrupa kıtasında en çok kullanılan dildir ve Türkiye –Almanya arasında sıkı bağlar bulunmaktadır.

Genel, iş Almancası, Abitur, TestDaf sınavları için başvuruda bulunmanız yeterlidir.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application