Alman Öğretmenler > Kristin

Kristin
Kristin
Kategori
: Alman Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul / beyoğlu, beşiktaş, kadıköy, şişli, üsküdar
Verdiği Dersler
: Almanca Özel Ders
Almanca Özel Ders

Kristin

Merhaba, Ben Alman öğretmen Kristin.

Genel Almanca, Konuşma geliştirme, Aile birleşimi, Abitur sınavları ve çocuklarla Almanca ders konusunda tecrübeli, sertifikalı bir Alman öğretmenim. 4 yıldan beri Almanca dersi ve çeviri hizmeti vermekteyim. İki yıldır ise  Türkiye’de özel ders veriyorum.

Anaokullarında ve bir çok  kursta Almanca öğretimi tecrübem bulunmaktadır. 5 yaş ve üzerindeki çocuklar, genç yetişkinler ve yetişkinlerle deneyimim var.  Çalıştığım anaokullarında çocuklarla  güçlü iletişim kurmam, tıpkı bir abla  gibi  yaklaşmam ve enerji dolu eğlenceli öğretme stilim sayesinde çocuklarla aram çok iyi olmuştur. Çocuklarla ve genç yetişkinlerle çalışmayı severim, onları anlar ve neşeli,  yaşlarına uygun çeşitli aktivitelerle (video, görseller, şarkılar, oyunlar..etc)  ilgilerini ayakta tutup dikkatlerini toplarken  dil becerilerini geliştiririm.  Okula giden öğrencilerin okul başarısının yükselmesi için  veya yurtdışında okuma için ileri seviye Almanca  öğrenmelerinde destek olabilirim.

Genel Almanca derslerinde konuşma becerisini geliştirme, duraksamadan akıcı konuşma, dinlediğini anlama,  güncel ifadelerle kendini ifade etme, zengin kelime hazinesi, doğal iletişim kurma, telaffuz problemlerini çözme konularına odaklanmaktayız. Derslerde birden çok kaynak kullanmaktayım. Anlaşılmayan konuların üzerinden gidilmesi,  anlaşılır açıklamalarla anlatma,  tekrarlarla bildiğini pekiştirme, testlerle ne öğrendiğinin belirlenmesi, öğrenilenleri pratiğe döküp kendini ifade edebilme çalışma tarzımın temelini oluşturur. Ders atmosferinin minimum stres içermesine ve motivasyonun yüksek olmasına özen gösteririm. Öğrencinin seviyesinin ne olduğu önemli değil, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar  her durumda destek olabilirim.

Rahat iletişim kurulan, neşeli, sabırlı, başarıdan keyif alan,  güleryüzlü bir öğretmenim. Gezmeyi, yeni insanlar, kültürler tanımayı severim. Derslerde ben de öğrencilerimden pek çok şey öğreniyorum.  Türkiye’de çalışmayı sevdim, burada daha uzun süre çalışmayı planlıyorum. Siz de benimle çalışmak isterseniz başvuruda bulunmanız yeterlidir, birlikte çok keyifli çalışacağımıza inanıyorum.

 

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application