Amerikalı Öğretmenler > Jessica

Jessica
Jessica
Doğum Tarihi
: 1984
Kategori
: Amerikalı Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul /
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Jessica

Occupation: Child Educator, General English Teacher

 

About the Teacher:

I have a lot of experience teaching children of all ages from 1-18. For youngsters under 12, I do play lessons where we learn English by playing games, talking about fun topics and reading books. For teenagers, I do speaking lessons and, where necessary, I can use my General English teaching skills to help them with their speech, school work or daily conversation.They love children very much and know very well how to teach them language.I know how to transfer language education in line with my past experience and knowledge.

1-18 yaş arası çocukarın İngilizce eğitiminde önemli bir tecrübeye sahibiyim.  12 yaş altı çocuklar için eğlenceli konular ve okuma kitapları hakkında  konuşarak , oyun oynayarak İngilizce dersi yapıyoruz. Gençler için konuşma dersi  yapıyoruz  ve gerektiğinde genel ingilizce öğretme teknikleri kullanarak  okul çalışmaları, günlük konuşmalar ve  günlük yaşamlarında  onlara yardım ediyorum.Çocukları çok seviyorum ve onlara nasıl dil eğitimi verilir çok iyi biliyorum.Geçmiş tecrübelerim ve bilgi birikimlerim doğrultusunda dil eğitimini nasıl aktarabileceğimi biliyorum.Bugüne kadar çalıştığım çocuklarla çok güzel vakitler geçirdik ve hepsiyle başarıya ulaştık.

İstanbul içi özel ingilizce dersleri vermekteyim.Sizde ingilizce özel ders veya kursu almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. 

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application