Amerikalı Öğretmenler > Leo

Leo
Leo
Kategori
: Amerikalı Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul / beyoğlu, beşiktaş, kadıköy, şişli, üsküdar
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders Ielts Özel Ders
İngilizce Özel Ders
IELTS Özel Ders

Leo

Business English, General English, IELTS 

Ben Amerikalı, sertifikalı ve deneyimli bir öğretmenim. İş İngilizcesi, Akademik ingilizce, IELTS ve genel ingilizce uzmanlık alanlarımdır.

Son 5 yıldır dünyanın çeşitli ülkelerinde  profesyonellere, CEO'lara, yönetim ve şirket çalışanlarına iş İngilizcesi öğretiyorum. Bir çok defa da Genel İngilizce dersi verdim. Bundan önce, finans,  bankacılık ve gayrimenkul sektöründe uzun yıllar profesyonel olarak çalıştım. İş hayatının gereklerini ve iş yaşamında kullanılan  dili iyi bilirim. Derslerimde kelime bilgisini geliştirme ve akıcı konuşma üzerine çalışıyor, teknik e-posta ve rapor yazma üzerine odaklanıyorum. İşletmeler için  web siteleri, sunumlar, iş portföyleri hazırlama ve günlük işlerinin İngilizce organizasyonunda yardımcı oluyorum.  Tıp ve sağlık hizmetleri sektöründe önemli deneyimlerim bulunmaktadır. Yeni bir işe girmek için mülakat İngilizcesi, iş İngilizcesini etkin bir şekilde kullanmak-yazmak, mevcut İngilizcenizi geliştirmek, akıcı ingilizce konuşabilmek konularında  size profesyonel destek olabilirim. Ayrıca  IELTS ve akademik ingilizce dersleri vermekteyim.

Bire-bir ve grup ders  tecrübelerim var.  Derslerde çoklu kaynak kullanırım. Kişinin ihtiyacına ve ilgi alanına yönelik temel birkaç kaynağın yanısıra güncel konular,  yeni teknolojiler, araştırmalar..vs ve  yardımcı kaynaklarla çeşitlendiririm. Online veya birebir çalışabilirim. Online dersleri özellikle iş hayatında  telefonda iş görüşmesi, toplantı, müşteri görüşmesi gibi profesyonel iletişim gerektiren işler/kişilerle gerçekleştiriyorum. İnteraktif öğretim tarzım bulunmaktadır: Öğrencinin derse aktif katılmasını sağlarım. İş  İngilizcesi, çalışma alanına yönelik kelime bilgisini zenginleştirmek, profesyonel ifadelerle konuşmayı sağlamak, bir görüşmeyi profesyonelce başlatıp sonlandırabilmek, sunum yapabilmek, müzakere edebilmek, pazarlık yapabilmek, bir sorun çözmek veya görüş-alışverişinde bulunabilmek, tavsiyelerde bulunabilmek ..vs kapsamındadır. Genel ingilizce derslerinde konuşma, kelime geliştirme, dilbilgisi , deyimler, kalıplar ..gibi konuların üzerinde durmaktayız.

Ayrıca hem Genel hem de Akademik IELTS  sınavı için ders vermekteyim. İsterseniz konuşma, yazma, okuma, dinleme bölümlerinin tümü veya eksik olduğunuz modüllerde çalışabiliriz. Bugüne kadar pek çok kişi ile yüksek skorlu IELTS  hedeflerine koştuk ve başardık. Yüksek motivasyonlu, sınav tekniklerine hakim, tecrübesini aktarabilme konusunda başarılı bir öğretmenim.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application