Amerikalı Öğretmenler > MICHAELJr

MICHAELJr
MICHAELJr
Kategori
: Amerikalı Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul / beyoğlu, şişli, sarıyer, beşiktaş, fatih, üsküdar
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

MICHAELJr

IELTS, TOEFL, İngilizce Öğretmeni

Beş yıldan beri İstanbul'da IELTS, TOEFL ve Genel İngilizce öğretmenliği yapıyorum. IELTS ve TOEFL için özel bir teknik kullanıyorum  ve öğrencilerim bu sınavlarda çok yüksek not alıyor.Geçmişteki tecrübelerimden kazandığım bilgiler ile ıelts ve toefl gibi sınavların mantığını genel anlamda biliyorum ve bu sınavlara yönelik kendime özgü teknikler ile başarıya ulaştırıyorum.Şuana kadar öğrencilerimin hepsinden olumlu dönüşler aldım.Herkesin yapısı farklıdır ve bende bunu çok iyi bilerekten kişiye özgü çalışma taktikleri veriyorum. Ev, ofis veya dışarıda ders yapıyorum. Ön bir ingilizce çalışması için lütfen benimle irtibata geçiniz.

 I have been teaching IELTS, TOEFL and General English in Istanbul for five years. I am using a special technique for IELTS and TOEFL and my students get very high marks in these exams. Everyone is different in structure, and I'm giving it a very personal sense of working tactics. I'm teaching at home, in the office, or outside. Please contact me for a preliminary English study.

Beyoğlu, Şişli, Sarıyer, Beşiktaş, Fatih, Üsküdar'da ingilizce özel dersleri vermekteyim.Ayrıca ıelts özel dersleri ve toefl özel dersleride vermekteyim. Sizde bu semtlerde ingilizce özel ders almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application