Amerikalı Öğretmenler > SAM

SAM
SAM
Kategori
: Amerikalı Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul / beşiktaş, böyoğlu, şişli, sarıyer, beykoz, üzküdar, kadıköy, ataşehir
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

SAM

Merhaba Amerikalı  sertifikalı, uzman bir öğretmenim.2  yıldan beri Türkiye’de yaşıyorum, daha önce de pek çok kez Türkiye’ye kısa veya uzun süreli ziyaretlerde bulunmuştum. Türkiye’ye gelmeden önce Uzakdoğu’da  ve  bazı Güney Amerika ülkelerinde, lise, üniversite ve çeşitli dil okullarıda çalıştım, Uzun yıllardır yüzyüze ve online özel ders vermekteyim.

Sınav Hazırlık, SAT, TOEFL konularında 8 yıllık deneyime sahibim. Ayrıca yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrencilere essay ve kabul mektubu yazma ve araştırma konusunda yardımcı oluyorum. Başvurmak istedikleri okullar için güçlü kabul mektubu ve essay yazımı,  görüşmelerin yapılması, ziyaretler,  okul seçimleri, konaklama, akademik-kültürel tavsiyeler, burs imkanları konusunda araştırma ve tavsiye desteğinde bulunuyorum SAT sınavı  için Lise birinci  sınıftan itibaren ders vermekteyim.. Bu aşama; gerçekçi hedeflere göre (örneğin öğrencinin yetenek ve ilgi alanları paralelinde yaşam koşullarının iyiliği, akademik ve sosyal olanaklarına..vs göre en uygun üniversitelerin listelenmesi)  akademik programların/üniversitelerin belirlenmesi ve buna uygun  ders ve üniversiteye girişe kadarki her sürecin planlanmasının başlatılması ve takvimlendirilmesinden itibarendir. Tüm bu süreçte hem bir öğretmen hem de bir yol gösterici olarak öğrencilerimin yanındayım.

SAT/TOEFL sınav teknik ve metotlarına hakimim, bilgimi öğrencilerime iyi aktarırım. Bu sınavlar kendine özgü teknikleri olan, kolay olmayan ancak iyi bir eğitmen eşliğinde kesinlikle başarılabilecek sınavlardır. Ben bugüne değin pek çok öğrenciyi bu sınavlara hazırladım.  Öğrenci merkezli öğretim tekniğim bulunmaktadır. Dinamik bir yapım vardır. Planlı bir çalışma sistemi, sınava dönük ipuçları, ders dışındaki çalışmanın planlanması ve ev ödevleri, tekrarlar,  takip, açık iletişim  ve motive edici bir çalışma yaklaşımı ders tarzımı ifade etmektedir. Hedefimiz en yüksek skorlardır.  Oldukça çok deneyime sahip biriyim ama başarımda önemli husus öğrencilerimi severek işimi  amatör bir ruh ile yapmaktan kaynaklanır.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application