Çince Öğretmenleri > Ya Hui

Ya Hui
Ya Hui
Kategori
: Çince Öğretmenleri
Yaşadığı Şehir
: istanbul / şişli, beşiktaş, beyoğlu
Verdiği Dersler
: Çince Özel Ders
Çince Özel Ders

Ya Hui

Çince: Çince öğretmeni

Türkçe ve ingilizce biliyorum. 8 yıldır istanbul da çince dersleri veriyorum.Mandarin Çince öğretiyorum. Dersleri kendi yerinizde yada ofisimde verebilirim.Çince öğrenmek hızlı ve kolay.Uluslar arası çince dil eğitimi konusunda sertifikalarım mevcuttur.Sürekli ders verdiğimden ve geçmiş tecrübelerimden dolayı neyi nasıl anlatacağımı çok iyi biliyorum.Çince zor gelebilir ama sakın unutmayın herşey yapılabilir ve size özel hazırladığım programlarımın ve taktiklerim sayesinde çok çok iyi noktalara geldiğinizi görüceksiniz.Birlikte çalışarak çok hızlı ve kolay bir şekilde çinceyi öğretebilirim size.

Chinese: Chinese teacher

I know Turkish and English. I have been teaching Chinese for 8 years in Istanbul. I can give lessons in your own place or in my office.Chinese is quick and easy to learn. Working together I can teach you Chinese very quickly and easily.

İstanbul / Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu bölgelerinde Çince özel dersler vermekteyim.Sizde Çince özel dersler max 4 kişilik gruplara Çince dersleri ve kurumlara özel Çince dersleri vermekteyim.Sizde Çince özel ders almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

 

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application