diger > Online Skype Dersler

Online Skype Dersler
Online Skype Dersler
Kategori
: diger
Yaşadığı Şehir
: istanbul / Türkiye
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders Almanca Özel Ders Fransızca Özel Ders İspanyolca Özel Ders Rusça Özel Ders Çince Özel Ders İtalyanca Özel Ders Arapça Özel Ders Toefl Özel Ders Ielts Özel Ders
İngilizce Özel Ders
Almanca Özel Ders
Fransızca Özel Ders
ispanyolca Özel Ders
Rusça Özel Ders
Çince Özel Ders
İtalyanca Özel Ders
Arapça Özel Ders
TOEFL Özel Ders
IELTS Özel Ders

Online Skype Dersler

Kendi konfor alanınızda, trafikte vakit kaybetmeden, mekan değiştirmeden, istediğiniz zaman diliminde, sertifikalı  native öğretmenlerle , İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Sınav Hazırlık (IELTS, TOEFL, SAT, TESTDAF, DELE, DELF ), gramer veya  konuşma geliştirme alanlarında  online dersler

Skype üzerinden yaptığınız dersler sayesinde lokasyonunuzun ne olduğu, uzaklığı veya yakınlığı önemli değildir;  mekan değiştirmenize, uygun ortam yaratmanıza gerek yoktur. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar hem çocuklar hem yetişkinler için her düzeyde için ders alınabilir.

Neden Online (Skype, Zoom, Google Hangouts ) Ders Öneriyoruz?

  • Yüksek nitelikli, eğtimli, sertifikalı, uzman native öğretmen. Sizi anlar, ihtiyaçlarınıza ve gitmek istediğiniz yere göre profesyonel deneyim, amatör bir ruhla  çalışır.
  • İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Sınav Hazırlık (IELTS, TOEFL, SAT, TESTDAF, DELE, DELF ), grammer veya  konuşma geliştirme  dersleri
  • Erişim kolaylığı, maliyet ve zaman (güniçi vaktinizi değerlendirme imkanı) avantajı;
  • Sağlıklı kalmanın en güvenli yöntemi. Uzun veya kısa süreli hastalıklar, sağlık, güvenlik  engelleri önemsizdir; Stres, yorgunluk ve enerji kaybı olmaksızın.
  • Güncel, teknolojik çözüm, öğrendiklerini depolama, kaydetme şansı,  Sınırsız kaynak kullanabilme imkanı.
  • Dinamik, aktif ,  yüksek verimli öğrenme…

Online İngilizce Öğrenmenin Faydaları

Sizin de İngilizce öğrenmeniz gerekiyor ama maalesef gerçek şu ki; standart  İngilizce derslerine katılacak zamanınız veya mali kapasiteniz yok. Neyse ki, bu gereklilikten yola çıkarak ingilizce Online eğitim olanakları çok arttı.

Online dil öğrenmek bilgisayarı açmak kadar kolaydır. Bilgisayarınızı açar ve öğrenmeye başlarsınız. Üstelik ekonomik…

Online eğitim sayesinde en iyi öğretmenle çalışma imkanınız vardır, yüzyüze derslerde öğretmenin veya sizin lokasyonunuzun farklı olması veya maliyet yüksekliği nedeniyle nitelikli iyi öğretmene ulaşmak mümkün olmayabilir. Online eğitimle ise sizin veya öğretmenin nerede yaşadığının önemi yoktur. Önemli olan sizin ne istediğinizdir.

Online eğitim Sağlıklı kalmanın en güvenli yoludur. Online eğitim sayesinde geçici veya kalıcı hastalıklardan etkilenme durumunuz yoktur. Öğrenmenizi en sağlıklı şartlar altında ve kesintisiz olarak  sürdürürsünüz.

Online eğitimle zaman kazanırsınız. İşteyken veya evdeyken, mekan değiştirmek için zaman harcamanıza gerek yok. Nerde vaktiniz varsa, sözverdiğiniz saatte hazırsınız. Tabi kendi yerinizde ders yapmanın  konfor avantajını da unutmamak lazım. Sıkışık, rahatsız koltuk ve masalarda değil en sevdiğiniz yerdesiniz!

Online eğitimle yüzyüze sınıf derslerinde olduğunuzda hissettiğiniz rahatsızlığı hissetmesiniz. Çekinmenize gerek yok, yargılanacağınızı düşünmenize gerek yok, kendinizi serbestçe ifade edebilirsiniz. Üstelik dinleme ve konuşma açısından en etkili çalışmadır.

Online ders eğlencelidir. Tüm online kaynaklardan yararlanabilirsiniz, istediğiniz kadar işin içine eğlence katabilirsiniz. Modern bir çözümdür. Kendi hızınızda öğrenebilirsiniz.

Ders kitabı, defteri taşımanıza gerek yok, öğrendiklerinizi kaydetmeniz yeterli.

Online eğitim ekonomiktir. Eh bu da tercih yapmak için oldukça önemli bir etken…

Size yabancı dil öğretmeyi teklif eden birçok ücretsiz web sitesi olsa da, onlarla ilgili büyük bir sorun var: temel kavramları sunmayı başarırken, sonuçta sadece kullanıcılarına çok sınırlı bir kelime dağarcığı sunabiliyorlar. Bu web sitelerinin bir diğer büyük dezavantajı, otomatik öğrenme nedeniyle öğrencilerin akıcı ve güvenli bir şekilde dili nasıl konuşacaklarını öğrenememesidir. Bu web sitelerinin öğrenci ile gerçekten bir konuşma yapması mümkün olmadığından, öğrenciler sadece birkaç cümleyi güvenle söyleyebilirler.

Bununla birlikte bizim yabancı öğretmenlerimizin kullandığı online eğitim ise  yapay etkileşime değil gerçek etkileşime olan ihtiyacı karşılar. Çünkü burada  İngilizce öğretmek için Skype, Zoom, Google Hangouts gibi uygulamalar kullanılıyor. Öğretmeninizle canlı etkileşim kurmak, dersleri anlamayı, takip, soru sormayı ve konuşma becerilerinize güven kazandırır. Ayrıca buradaki öğretmenler iyi eğitimli profesyonel ve ana dili İngilizce olan kişilerdir.

Genel, İş, Sınav ve Kurumsal dil becerinizi  içeren ders içeriklerini seçebilirsiniz. Bu derslerin size ne kadara mal olacağından endişe ediyorsanız endişelenmenize gerek yok. Online ders fiyatları seçtiğiniz  derse ve seçtiğiniz program uzunluğuna bağlıdır. Harika, değil mi? Online eğitim tamamen yeni bir dil öğrenmek için mükemmel bir yoldur. Sadece bu dersleri denemeli ve farkı kendiniz görmelisiniz.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application