İngiliz Öğretmenler > Clara

Clara
Clara
Kategori
: İngiliz Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul / Kadıköy, üsküdar, maltepe, ataşehir
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Clara

Occupation: Child Educator, General English Teacher

Merhaba, ben İngiliz bir native speaker öğretmenim.

Ben genç gruplara birebir ingilizce öğrettim. 1-12 yaş arası çocukların ve 13-19 yaş arasın gençlerin eğitiminde uzmanım. Daha önce hem okullarda çalıştım hem bağımsız özel dersler verdim. Derslerde yaratıcı oyunlar, eğlenceli aktiviteler ve gençlere yönelik konuşma başlıkları kullanıyorum. Çocuk ve gençlerin severek, eğlenerek ders çalışmasının öğrenmeyi kolaylaştıracağına inanıyorum. Öğrencinin yaratıcılığını kullanabilmesi, kendisini sıkılmadan ifade edebilmesi ve dersten keyif almasını sağlamanın dil öğrenmeye olan isteği artırdığını görmekteyim. Onlarının yaşına, seviyesine inebilmenin gerçekten önemli. Beni aileden biri gibi görürler  fakat aynı zamanda profesyonel yaklaşımımı her zaman korumaya özen gösteririm.

Ayrıca Genel İngilizce de öğretiyorum. Konuşma, aksan çalışması, grammer olmak üzere başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ders vermekteyim. Öğretmenlik becerilerim böylelikle; dilbilgisi, telaffuz ve kelime sorunlarını giderme üzerine yoğunlaşmıştır. Çağdaş dilbilgisi kitapları ve değişik pek çok kaynak kullanmaktayım. Güncel olaylar, ilginç konular, gündem, internet, gazete haberleri veya araştırma konuları, videolar, ses kayıtlar.. vb ile aktif dinleme/okuma/konuşma etkinlikleri yapmaktayım. Ayrıca çalıştığım kişilerin yetenek, ilgi alanlarını dikkate alır, önerilerini dinlerim. Genel ingilizce dersleri hem yetişkinler hem de gençler içindir.

Farklı ülkelerde ve İstanbul’da yaşadım, Asya’da, Avrupa’da anaokulu, lise ve özel dil kurslarında çalıştım.  Çok kültürlü, kolay adapte olabilen, seyahat etmeyi, müzik dinlemeyi, sosyalliği seven,  her yaş grubu ile  anlaşabilen, sabırlı, insancıl, sıcakkanlı ve pozitif biriyim.  Başlangıç seviyesinde olan ama  bugün çok iyi ingilizce konuşabilen birine katkıda bulunduğumu bilmek, biraz da benim sayemde ve birlikte yaptığımızı düşünmekten daha büyük mutluluk olamaz bana göre. Öğretmenliği seven herkesi bu duygunun motive etmesi gerektiğini düşünüyorum. Siz de çocuğunuz veya kendiniz için eğer ders almak isterseniz birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyarım.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application