İngiliz Öğretmenler > Daniel

Daniel
Daniel
Kategori
: İngiliz Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: İstanbul / Kadıköy, Maltepe, Üsküdar, Ataşehir, Beykoz
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Daniel

Occupation: General English Teacher

From the Teacher:

I have 1 years of experience in Turkey.I was graduated from business school and I got TESOL (teaching English to speakers of other language) All my students agree that I have been very successful at helping them to get speake fluently.I care my student's special needs. That is the point that I help them to improve themselves.In addition enjoyment of our lessons make it easy for my students to comply with as they don't see lessons as serious lessons, because they entertain while learning.Thanks to my experience, I know very well how to teach language, and I have very good techniques and unique narrative tactics, so my students learn English very well.

Türkiye'de bir senedir yaşıyorum. İşletme mezunuyum ancak diğer dillerden gelen öğrencilere İngilizce öğretme sertifikam mevcut.Öğrencilerim, konuşmalarında akıcılık kazanmalarına yardımcı olduğum konusunda çok başarılı olduğumu düşünürler. Çünkü onların ihtiyaçlarını anlıyorum ve böylece daha hızlı gelişiyorlar.Derslerimiz eğlenceli geçiyor, böylece ders olmaktan çıkıyor. Öğrencilerim eğlenirken öğreniyorlar.Tecrübelerim sayesinde dil eğitimi nasıl verilir çok iyi biliyorum ayrıca çok iyi teknikler ve kendime özgü anlatım taktiklerim var bu sayede öğrencilerim gerçekten çok iyi şekilde ingilizce öğreniyorlar.

Kadıköy, Maltepe, Üsküdar, Ataşehir, Beykoz bu semtlerde ders vermek önceliğimdir.İngilizce özel dersler küçük grup dersleri ve kurumsal ingilizce dersleri için iletişime geçebilirsiniz.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application