İngiliz Öğretmenler > Frank

Frank
Frank
Kategori
: İngiliz Öğretmenler
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

Frank

Occupation: English Teacher

About the Teacher: İngilizce Özel ders, İş İngilizcesi

I teach all of my lessons with the aim of increasing speaking fluency. I have a degree in English Literature and Language Education. I taught primary school English in London for two years.I came to Istanbul six months ago. I started to learn Turkish. I'm very good at on providing fun and interesting lessons that allow students to learn by examples and Turkish students are very talented at learning English.

Derslerimde akıcı bir konuşmayı öğretmeyi sağlıyorum. İngiliz dili ve edebiyatından mezunum.  Londra’da 2 yıl ilkokullara İngilizce öğrettim.   Öğrencilerin örnekler yoluyla öğrenmelerini sağlayan eğlenceli ve ilginç dersler vermekte çok başarılıyım ve Türk öğrenciler İngilizce öğrenmede çok yetenekli.

İngilizce telaffuz, deyimler ve konuşma geliştirme konusunda çok deneyimliyim.  İngilizce kelime bilgisini artırmak ve okumayı sevdirerek derslerimi verimli hale getiriyorum. Herkesin biraz gramer ihtiyacı oluyor her ne kadar İngilizceyi iyi bilse de. Ben derslerimi kişinin zayıf ve güçlü olduğu yönleri temel alarak derslerimi tasarlıyorum. Hem eğlenirken hem de öğrenmeyi en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Dil öğrenmek kolay ve eğlenceli…

 

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application