İngiliz Öğretmenler > SUSAN

SUSAN
SUSAN
Kategori
: İngiliz Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul / şişli, beşiktaş, kadıköy, üsküdar, beyoğlu, bahçelievler
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders
İngilizce Özel Ders

SUSAN

Occupation: SAT, TOEFL & IELTS teacher

From the Teacher:

SAT, TOEFL and IELTS are used by leading univesities in English-speaking countries to judge students' levels of English. They are very tough tests, and students need thorough preparation before taking them. I have 4 years of experience in SAT, TOEFL and IELTS, and have been very successful at helping my students get the highest grades and then enter universities all over the world. I’m professional and I care about the success of my students, who appreciate my dedication.Thanks to personalized programs and special techniques, my students achieve success in a short time.

SAT, TOEFL ve IELTS, İngilizce konuşulan ülkelerde önde giden üniversitelerin öğrencilerinin İngilizce seviyelerini tespit etmek için kullanılan testlerdir. Bunlar zor sınavlardır ve öğrencilerin girmeden önce tam olarak hazırlanması gerekir. Benim bu testlerle, sınavlara hazırlık üzerine 4 yıllık deneyimim var. Öğrencilerimin en yüksek notları alarak tüm dünyadaki üniversitelere en yüksek dereceleri alarak girmelerine başarılı bir şekilde yardımcı oluyorum. Bir profesyonel olarak benim işime adanmışlığımın sembolü öğrencilerimin başarılarıdır.Kişiye özgü programlar ve özel tekniklerim sayesinde öğrencilerim başarıyı kısa sürede yakalıyorlar.

 İstanbul / Şişli, Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar, Beyoğlu, Bahçelievler semtlerinde ingilizce özel dersleri vermekteyim.Sizde ingilizce özel ders, küçük grup dersleri ve kurumsal ingilizce özel dersleri alabilirsiniz.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application