İspanyol Öğretmenler > Magda

Magda
Magda
Kategori
: İspanyol Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul / Kadıköy, Beşiktaş
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders İspanyolca Özel Ders
İngilizce Özel Ders
ispanyolca Özel Ders

Magda

Meslek: İspanyolca Öğretmeni

Ben Madrid'liyim. Benim anadilim İspanyolca. Madrid Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldum. Bu nedenle yabancı ülkelerle ve yabancı dillerle ilgileniyorum. İtalyanca da iyi ancak Tayland'da 1 yıllığına okul öncesi okullarında İspanyolca öğrettim. İspanya'da da çocuklarla ve yetişkinlere İspanyolca öğrettim. 2011'den beri İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul'da olmayı seviyorum ve Türk misafirperverliğini ve Türk yemeklerini gerçekten takdir ediyorum.

İspanyolca özel dersler veriyorum yada grup dersleri veriyorum. İspanyolca derslerini kendi istediğiniz yerlerde de seçebilirsiniz.

Occupation: Spanish Teacher

From the Teacher:

I'm from Madrid.I am a native speaker of Spanish. I was graduated from the Sociology department from the university of Madrid.That is why I am interested in foreign countires and foreign languages.My Italian is also good but I tought Spanish in prepschools in Thailand for 1 year.I also taught to kids in Spain before my Thailand adventure.I have been living in Turkey since 2011.I love being in İstanbul and I really appreciate Turkish hospitality and Turkish food.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application