İspanyol öğretmenler > Sophia

Sophia
Sophia
Kategori
: İspanyol öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul /
Verdiği Dersler
: İspanyolca Özel Ders
ispanyolca Özel Ders

Sophia

İspanyolca Öğretmeni

Öğretmenden:

Barselona’dan geliyorum. Anadilim İspanyolca ancak Fransızca’m da iyi. Yunanistan’da özel dil okullarında İspanyolca öğrettim ve aynı zamanda Londra’daki Cervantes Enstitüsünde de farklı seviyelerde dersler verdim. Şimdi İstanbul'da yaşıyorum ve yeni öğrencilerle çalışmak için sabırsızlanıyorum.Farklı ülkelerde verdiğim ispanyolca derslerimden dolayısıyla farklı çeşitlerde öğrenci gözlemlememe sebep oldu bu sayede kişileri kolaylıkla analiz ederek öğrenme eğilimine göre planlar ve programlar uygulayarak rahat bir şekilde ispanyolcayı öğreteceğime emin olabilirsiniz.Her seviyeye özel taktiklerim var ve tüm öğrencilerim eğitimimden çok memnun kaldığını söylüyorlar çünkü hepsini istedikleri seviyelere getirmeyi başardım. İspanyolca özel ders veya ispanyolca grup dersleri veriyorum.

From the Teacher:

I come from Barcelona. I am a native speaker of Spanish. My French is also good.I have been teaching Spanish in private language schools in Greece and I also taught different levels of courses at Cervantes Institute in London. I have been living in Turkey for six months and I am eager to work with new students.I have observed different kinds of students due to my spanish classes in different countries, so you can be sure that I can easily teach people by analyzing people easily by applying plans and programs according to learning tendency. I managed to bring it.

İstanbulda İspanyolca özel dersler, küçük gruplara özel ispanyolca dersler ve kurumlara özel ispanyolca dersler vermekteyim.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application