İtalyan öğretmenler > Emmanuel

Emmanuel
Emmanuel
Kategori
: İtalyan öğretmenler
Verdiği Dersler
: İtalyanca Özel Ders
İtalyanca Özel Ders

Emmanuel

İtalyanca: İtalyanca öğretmeni

Ben Emanuel, İtalya'nın Napoli şehrinden geliyorum. Dört yıldır İtalyanca öğretmenliği yapıyorum ve son 10 aydır İstanbul'dayım ve bu şehri çok seviyorum çünkü bu şehri çok seviyorum! İtalyanca'yı bir dizi farklı kişilik ve yaş için çeşitli amaçlarla öğrettim. Amacım öğrencilerimin akıcı bir şekilde konuşmalarını sağlamak, ayrıca İtalyanca okumak, yazmak ve anlamak.Derslerde öncelikle teknik anlatım ve örnekler üzerinden dilbilgisini öğretip  ardından konuşmayla destekleyerek  çalışırım.Ayrıca öğrencilerime özel özgü yöntemlerim sayesinde başarıyı en üst seviyeye taşıyorum.

Italian: Italian teacher

I am Emanuel, and I come from Naples, Italy. I have been teaching Italian for four years, and have been in Istanbul for the last 10 months, and I'm planning to stay much longer because I love this city! I've taught Italian for a variety of purposes to a range of different personalities and ages. My goal is to make my students speak fluently, as well as be able to read, write and understand Italian.I teach grammar through technical lectures and examples and then support by speaking. I also carry my students to the highest level thanks to my special methods. 

İstanbulda italyanca özel dersler vermekteyim.İtalyanca özel dersler, max 4 kişilik grup italyancası ve kurumlara özel italyanca dersleri veriyorum.Sizde italyaca özel dersler almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application