İtalyan Öğretmenler > Veronica

Veronica
Veronica
Kategori
: İtalyan Öğretmenler
Yaşadığı Şehir
: istanbul /
Verdiği Dersler
: İtalyanca Özel Ders
İtalyanca Özel Ders

Veronica

İtalyanca: İtalyanca öğretmeni

Benim adım Veronica, 27 yaşındayım ve tüm hayatım boyunca İtalyanca öğretmeni oldum. İşlerimin çoğu genç öğrenciler ve her yaştan çocukla oldu, ancak yetişkinlere, üniversite öğrencilerine ve işadamlarına İtalyanca öğrettim.Arkadaş canlısıyım ve öğrencilerimle yakın ve dostane bir ilişki geliştirmeyi seviyorum.İtalyancayı tecrübelerim sayesinde öğrencilerime aktarırken çok iyi yöntemlerim ve programlarım var bu sayede öğrencilerime kısa sürelerde çok iyi derecede italyancayı öğretmiş oluyorum.Bu sayede tüm öğrencilerim bana çok teşekkür eder bende onlarla gurur duyarım.

Italian: Italian teacher

My name is Veronica, I'm 27 years old, and I have been an Italian teacher all my life. Most of my work has been with young learners and children of all ages, but I have also taught Italian to adults, university students and businessmen. I'm outgoing, friendly and I like to develop a close and friendly relationship with my students.I have very good methods and programs in transferring Italian to my students thanks to my experience, so I have taught Italian to my students very well in a short time. In this way, all my students thank me very much and I am proud of them.

İstanbulda italyanca özel dersler vermekteyim.İtalyanca özel dersler, max 4 kişilik grup italyancası ve kurumlara özel italyanca dersleri veriyorum.Sizde italyaca özel dersler almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

İtalyanca Özel Ders için başvurunuz!

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application