TOEFL ÖĞRETMENLERİ > Heather

Heather
Heather
Kategori
: TOEFL ÖĞRETMENLERİ
Yaşadığı Şehir
: istanbul /
Verdiği Dersler
: İngilizce Özel Ders Toefl Özel Ders
İngilizce Özel Ders
TOEFL Özel Ders

Heather

Occupation: TOEFL Teacher, General Engish

About The Teacher:

Merhaba, ben profesyonel bir native speaker TOEFL öğretmeniyim.

Dünyanın farklı ülkelerinde 5 yıl boyunca TOEFL başta olmak üzere, genel ingilizce ve konuşma geliştirme konusunda birebir, online ve grup dersleri verdim.

Öğrencilerimin gerek genel İngilizce donanımlarındaki iyileşme ve gerekse TEOFL puanlarındaki artışlardan dolayı çok gururluyum. Türkiye’deki TOEFL alanındaki altı yıllık toplam tecrübemin ardından, artık TOEFL konusunda öğrencileri nasıl yönlendirmem gerektiğine dair çok sağlam bir altyapı oluşturdum. Derslere, sınava girecek kişinin; sınava göre nerde olduğu, nasıl çalışması gerektiği, sınava nasıl kayıt olacağı, nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda tespit ve tavsiyelerle başlıyorum. Özellikle kelime bilgisi ve cümle oluşturma ile beraber hızlı okuma taktikleri ve konuşma akıcılığı üzerine yoğunlaşmaktayım. Test teknikleri, tarama ve özetleme, karmaşık cümle yapıları, zıt-eş anlamlı kelimeler, okuduğunu anlama, dinleme , anladığını not edebilme, bol pratik yapma gibi etkinlikler yapıyoruz.  Online ve basılı pek çok kaynak kullanmakla birlikte  ağırlıklı Cambridge, Longman, Barrows gibi  kaynaklarını kullanmaktayız.

Genel ingilizce derslerinde konuşma geliştirme, grammer, dinleme, aksan, okuma aktiviteleri yaparız. Online kaynaklar, video, örnek olaylar, günlük yaşam ve sohbet konuları, araştırma çalışmaları  ve benzeri konuları seçeriz. Bol pratik, tekrar, güncel  kelime bilgisi,  resmi ve gayri resmi ifade şekilleri, ödevler  ile dil yetisini geliştirmekteyim. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ders verebilirim. Dersler neticesinde yabancılarla rahat iletişim kurabilir, yurtdışında zorluk çekmeden yaşayabilir, altyazısız tv izleyebilir, kimseye ihtiyaç duymadan iş veya genel seyahatlerinizi yapabilirsiniz.

Hem gençler hem yetişkinlerden her yaş grubuna hitap eden iyi bir diyaloğum vardır. Kişiye özel ders planlarım. Sonuç odaklı çalışırım. Yeni insanlar tanımaktan hoşlanırım çünkü beni zenginleştirdiğine inanıyorum, çalıştığım her yeni öğrenciyle ben de pek çok şey öğreniyorum. Genel olarak neşeli, olumlu, planlı yapmaktan hoşlanan, nezaketten hoşlanan bir yapım vardır.

 

 

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
https://www.yabancidanozelders.com
* Zorunlu Alanlar
Teacher Application