Yabancıdan Özel Ders

Yabancıdan Özel Ders

İngilizce Özel Ders

İngilizceyi özel ders alarak öğrenmek istiyorsanız, hangi seviyede olursanız olun, eğitmenlerimiz arasından sizin için en uygun olacağını düşündüğümüz öğretmenimizi size yönlendiriyoruz; böylece öğretmeninizle öncelikle tanışıyor ve bundan sonra kararınızı veriyorsunuz. Eğitiminiz devam ettiği müddetçe de danışmanlarımız her zaman sizin çalışmalarınızı takip ediyor ve böylece tüm öneri ve görüşlerinizi de değerlendirerek sizin için en etkili olacak süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

İş İngilizcesi 

İş İngilizcesi programı, uluslararası iş yapma kabiliyetlerini geliştirmek isteyen orta veya ileri seviye İngilizce becerileri olan yönetici ve profesyonellere yönelik olarak düzenlenmektedir. Birebir veya küçük gruplar şeklinde düzenlenerek katılımcıların İngilizce iletişim becerilerini geliştirmelerini ve modern iş dünyasına ayak uydurmalarını sağlamaya yöneliktir. Sertifikalı eğitmenler tarafından yürütülen bu eğitimler tamamıyla katılımcının günlük dil ve iş ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanır.Bunlar teknik rapor yazımı, bir sunum, ticari kelime bilgisi geliştirme, görüşme ve uzlaşma becerileri ile ekonomi ve finans alanında farklı alanlarda değişkenlik gösteren ihtiyaçlara yönelik olabilir.

Çocuklar İçin İngilizce

Kendi alanlarında uzman farklı öğrenme stillerine aşina, pedagojik altyapıya sahip eğitmenlerimiz her düzeyde ve konuda öğrencilere yardımcı olmaya hazırdır.

Okuldaki yabancı dil dersleri doğrultusunda çocuğunuzun bilgi ve konuşma becerilerinin geliştirilmesi, sınavlara hazırlık aşamasında güçlenmesi, okuldaki yabancı dil dersleri yetersiz ise birlikte koyulacak hedef doğrultusunda çocuğunuza istediği dilde yetkinlik kazandırılması, tüm dersleri yabancı dilde olan öğrencilere mentorlük sağlanması ya da henüz okul çağına varan çocuklarınızın bir yetişkinden duyarak ve onunla konuşarak aktif bir şekilde dil öğrenmesini istiyorsanız bizimle temasa geçiniz.

TOEFL Özel Ders | IELTS Özel Ders | SAT Özel Ders

İster evinizde veya ister farklı bir mekanda ders verebilecek, beklenti ve tercihlerinize uygun, bay, bayan, Amerikalı ya da İngiliz olmak üzere deneyimli SAT, TOEFL, IELTS öğretmenlerinden oluşan uzmanlar ile eğitimler birebir yada gurup şeklinde verilir..

İngilizce Konuşma Dersleri

Yabancı öğretmen ile her derste 100 yeni kelime öğrenerek konuşma pratiğiniz geliştirin.

Native Öğretmen ile Özel Dersler

Almanca Özel Ders : Genel Almanca, TESTDAF Almanca okul dersleri

Fransızca Özel Ders : Genel Fransızca, Fransızca okul dersleri

Rusça Özel Ders

İspanyolca Özel Ders

Çince Özel Ders

Teacher Application