Yabancıdan Özel Ders

Deneyimli öğretmenler tarafından kurulan organizasyonumuz, esnekliği ve bireysel beklentileri karşılama becerisi ile gurur duyar.. Amacımız;  birebir yüzyüze veya online özel ders ile yabancı dil öğrenmeyi  gerçekleşebilir bir hedefe dönüştürmektir...Yabancıdan Özel Ders uzman bir ekiptir. Uzman kadro, katılımcı dostu çalışma sistemi  ile hem yetişkin hem çocuklar için Grammer- konuşma geliştirme, sınav hazırlık(IELTS, TOEFL, SAT,TESTDAF) İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça  yüzyüze dil hizmeti verir.

Yabancıdan Özel Ders,  olarak farkımız, gelişigüzel –standart hazırlanmış programlarla değil;  ihtiyaçlarınıza özel uyarlanmış yüzyüze veya online  birebir  özel derslerle  sonuç odaklı bir çalışma sistemi kurgulayabilmemizdir. Eğitimin sadece zorunlu değil aynı zamanda keyifli bir süreç olması gerektiğini unutmayız. Tıpkı ana dilinizi öğrenir gibi duyarak, konuşarak, dinleyerek, hata yaparak ve hata yapmaktan korkmadan sosyal ortamlarda kendinizi ifade edebilme ve iletişim kurabilme aşamasına hızlı bir şekilde geçeceksiniz.

Hayatın içinde öğrenmenizi sağlayan, öğrenme ritminize kendini ayarlamış "native" yabancı öğretmenler ile çalışırken, özel dersler ile sizin öğrenme yöntemlerinizi keşfederek, gelişiminizi öncelikle siz hissedecek ve meydana gelen değişikliklere hayret edeceksiniz ve yabancı dil öğrenmenin bir hayal olmadığını kendi kendinize ispat edeceksiniz.

10 Yıllık bilgi ve birikimizle; kendi alanlarında uzman farklı öğrenme stillerine aşina, pedagojik altyapıya sahip  Native eğitmenlerimiz her düzeyde ve konuda öğrencilere yardımcı olmaya hazırdır. Derslerinizi kendi istediğiniz yerlerde ya da bizim ofislerimizde talep edebilirsiniz. 

Kovid sürecinde sağlıklı kalmak adına  dersler  güvenli sosyal mesafede yüzyüze veya online özel ders olarak yürütülür.

Teacher Application