Yabancıdan Özel Ders

Deneyimli öğretmenler tarafından kurulan organizasyonumuzun esnekliği ve bireysel beklentileri karşılama becerisi ile gurur duymaktayız. Amacımız; yabancı dil öğrenmeyi keyifli bir kendini gerçekleştirme sürecine çevirebilmektir.

Yabancıdan Özel Ders, sizi tanımaya ve ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışan amatör ruhlu bir ekip olarak farkımız, birebir yapılan özel derslerle; sizin vaktinize ve tercih ettiğiniz mekana kendimizi hızla uyarlayabilmemizdir. Tıpkı ana dilinizi öğrenir gibi duyarak, konuşarak, dinleyerek, hata yaparak ve hata yapmaktan korkmadan sosyal ortamlarda kendinizi ifade edebilme ve iletişim kurabilme aşamasına hızlı bir şekilde geçeceksiniz.

Hayatın içinde öğrenmenizi sağlayan, öğrenme ritminize kendini ayarlamış "native" yabancı öğretmenler ile çalışırken, özel dersler ile sizin öğrenme yöntemlerinizi keşfederek, gelişiminizi öncelikle siz hissedecek ve meydana gelen değişikliklere hayret edeceksiniz ve yabancı dil öğrenmenin bir hayal olmadığını kendi kendinize ispat edeceksiniz.

Özel ders verebildiğimiz bütün dillerde çalışacağınız öğretmenlerimiz uluslararası sertifikalı, öğretmenlik deneyimine sahip native eğitmenler olup, öncelikle sizlerle talebiniz halinde bir örnek ders yapacağız. Derslerinizi kendi istediğiniz yerlerde ya da bizim ofislerimizde talep edebilirsiniz. 

Teacher Application